*** نکته مهم ***

لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را مطالعه کنید و سوالات متداول، دیدگاه های کاربران به همراه پاسخ های داده شده را با دقت بخوانید. چون بیشتر پرسش هایی که شما عزیزان از پشتیبانی می‌پرسید پرسش هایی هستند که در همین صفحه پاسخ داده شده اند و این موضوع باعث می‌شود پاسخگویی به افرادی که مشکلات دیگری دارند کند شود. پس لطفا از پرسیدن سوال های تکراری و بی مورد از پشتیبانی خودداری فرمایید زیرا در این صورت از پاسخ دادن به شما معذوریم. ارتباط با پشتیبانی از طریق صفحه تماس با ما

این روزها با توجه به شرایط اقتصادی کشور کسب درآمد برای بسیاری از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند شغل مناسبی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر نیز راه های دیگر را انتخاب می کنند. هرکس به طریقی در تلاش است تا بتواند کسب درآمد ایده آلی داشته باشد اما متاسفانه اکثر این تلاش ها بی نتیجه می مانند. کسانی که درس می خوانند معمولا بعد از فارغ التحصیلی در پیدا کردن شغل شکست می‌خورند و تمام زحماتی که این همه سال کشیدند و شب بیداری هایی که برای درس خواندن متحمل شده اند به راحتی هیچ و پوچ می شوند و برباد می‌روند. کسانی هم که راه های دیگر را انتخاب می‌کنند معمولا به دلیل نداشتن سرمایه، زیردست این و آن می شوند و تا آخر عمرشان هم زیردست می مانند. در نهایت نتیجه این شده است که بسیاری از جوانان بیکار هستند و حتی پول شارژ سیم کارت  خود را هم ندارند و بسیاری دیگر هم به کارهای سخت با حقوق اندک مثل کار کردن در رستوران ها و کارگری در جاهای مختلف مشغول هستند و به هیچ وجه از شرایط زندگی خود رضایت ندارند. در این میان عده ای اندک نیز با زحمات فراوان شغل دولتی پیدا می‌کنند که بدک هم نیست و می‌توانند یک زندگی بخور و نمیری داشته باشند. با شغل های دولتی می توان با 8 الی 12 ساعت کار همراه با اضافه کاری و صبح خیلی زود از خواب بیدار شدن به درآمد روزانه 80 تا 100 هزار تومان در روز رسید. با این شغل ها افراد حتی وقت بودن در کنار خانواده خود را هم به زور پیدا می‌کنند چه برسه به تفریح کردن آن هم با این حقوق اندک! 

پس همه افراد به دنبال یک راه برای کسب درآمد زیاد در قبال کار آسان و زمان کاری اندک هستند. با اینکه این راه جادویی و فوق العاده خیلی وقته که در جلوی چشمان همه افراد قرار دارد ولی افراد از آن در جهت کارهای بیهوده و بی فایده استفاده می‌کنند. این راه جادویی رو همه ی ما می شناسیم: اینترنت! 

بسیاری از افراد ثروتمند و موفق جهان که عکس های آنها را مدام در تلویزیون، اینترنت و مجلات مشاهده می‌کنید از طریق همین اینترنت به این ثروت دست پیدا کردند. خودم تا چند سال پیش از اینترنت فقط برای کارهای بیهوده مثل دانلود فیلم و آهنگ و چرخ زدن در شبکه های اجتماعی استفاده می‌کردم. اما زمانی رسید که واقعا از وضع موجود خسته شدم و به دنبال یک تغییر بزرگ در زندگی بودم. پس تصمیم گرفتم دنبال راه های کسب درآمد درست و حسابی از اینترنت بگردم. تبلیغات مختلفی رو در سایت های مختلف دیدم. سایت های مختلف آموزش هایی به عنوان آموزش کسب درآمد بالا از اینترنت می فروختند که هر کدوم از اونها قیمت های مختلفی داشتند. از هزار تومان شروع می‌شد تا 20 و 30 هزار تومان. تقریبا همه آموزش هایی که در زمینه کسب درآمد اینترنتی در سایت ها وجود داشت رو خریداری کردم ولی واقعا همشون به معنای واقعی کلمه مزخرف بودند. یکی میومد آموزش فعالیت در سایت های هرمی و کلاهبرداری رو می گذاشت. یکی میومد فعالیت در بازاریابی های شبکه ای و حرام رو آموزش میداد. یکی نحوه سرمایه گذاری در بیمه رو میگفت و الی آخر که همشون هم نهایتا دو سه صفحه حرف مفت می‌زدند و تمام می‌شد. من میموندم با چند صفحه چرت و پرت و پولی که بابت خرید اون فایل ها از دست داده بودم. یکی نبود به من بگه آخه آدم عاقل اگه اینا راست میگفتن و این روش ها باعث کسب درآمد میلیونی میشن پس چرا قیمت آموزششون نهایت 40_50 تومنه؟! چیزی که باعث درآمد میلیونی میشه چطور میشه قیمتش اینقدر کم باشه؟!

دیگه کلا ناامید شدم و دست از تلاش کردن برداشتم. حتی دیگه حوصله کارهای بیهوده سابق مثل فیلم دیدن رو هم نداشتم! تا اینکه یه روز یکی از دوستانم که برای تحصیل به کانادا سفر کرده بود باهام تماس گرفت و باهمدیگه صحبت کردیم. در بین صحبت هامون بهم گفت که در کانادا داره یه سری کارها با استفاده از اینترنت انجام میده و اونجا کسب و کار اینترنتی برای خودش راه انداخته و کارهایی که انجام میدن خیلی هم آسونن و گفت که اتفاقا این کارها تو ایران خیلی بهتر جواب میده و میشه روزی یک میلیون و حتی بیشتر ازش درآمد داشت و در روز شاید حتی نیم ساعت هم فعالیت نمیکنم! یک لحظه احساس کردم با یکی از همون تبلیغات مزخرف در اینترنت مواجه شدم یا اینکه دوستم میخواد منو وارد فعالیت های هرمی و غیرقانونی بکنه. دوستم برام شفاف سازی کرد که داره در مورد چه چیزی صحبت میکنه منم گفتم باشه یه چند روزی فعالیت میکنم ببینم چی میشه و اون چند روز به چند سال تبدیل شد و هنوز ادامه داره... 

اصلا نمیخوام مثل اون تبلیغات الکی و پوچ که در مورد کسب درآمد در سایت های مختلف وجود داره بزرگ نمایی و اغراق کنم و با حرف های قشنگ کار رو یه جور دیگه جلوه بدم. اکثر افرادی که در اینترنت فایل هایی به عنوان آموزش کسب درآمد میلیونی از اینترنت با قیمت های مختلف برای فروش میذارن اصلا خودشون راه کسب درآمد از اینترنت رو نمیدونند و یک فایل مزخرف رو به شما میفروشند. کسی که راه پول درآوردن رو بلد نیست چطور میخواد راه رو به شما یاد بده؟! 

بنده از اون زمانی که با این روش ها آشنا شدم تا الان روزی نبوده که زیر 500 در روز درآمد داشته باشم. درآمد من در این روش ها بین 500 تا یک و نیم میلیون در روز و 30 الی 40 میلیون در ماه است. زمانی هم که برای این کارها اختصاص میدم بین نیم ساعت تا یک ساعت در روز است و بقیه اوقاتم رو صرف تفریحات مختلف و بودن در کنار خانواده میکنم. من به هیچ وجه قصد بزرگ نمایی و اغراق ندارم و اصلا کسی رو هم مجبور نمیکنم که حرفم رو باور کنه. من این درآمد رو دارم و میخوام روش اون رو با دیگران به اشتراک بذارم. واقعا اگه همه مردم این راه آسون و سرشار از درآمد رو میدونستند دیگه اصلا کسی به سمت شغل دیگه ای نمیرفت! ولی خب اکثر مردم قدرت جادویی اینترنت رو باور ندارند و مثلا وقتی این مطلب بنده رو می‌بینند با خودشون میگن اینم مثل بقیه چرت و پرته‌! بنابر این درصد بسیار کمی از افراد به سمت این کسب و کارهای مورد نظر ما میرن و به همین دلیل پتانسیل کسب درآمدی آنها بسیار بالاست. تصمیم با خودتونه. شاید این کار زندگیتون رو متحول کنه! کمی فکر کنید. 

نمونه ای از میزان درآمد رو در تصویر زیر مشاهده کنید:

 

سوالات متداول:

 

1- اگر شما واقعا اینقدر درآمد بالایی دارید پس به درآمد حاصل از فروش این فایل احتیاجی ندارید. پس چرا آموزش رو پولی می‌فروشید؟ چرا رایگان آن را منتشر نمی‌کنید؟ 

پاسخ: بنده به غیر از روش هایی که آموزش آن را برای شما قرار دادم به روش های دیگری نیز در اینترنت کسب درآمد میکنم. هرکس که محل کسب درآمدش از اینترنت است به هر طریقی که بتواند از آن کسب درآمد میکند. اگر من درآمد بالایی دارم دلیل نمیشود که تجربیات و دانسته های خود رت به رایگان در اختیار همگان بگذارم. من تجربیاتم را رایگان به دست نیاوردم که بخواهم آن را رایگان در اختیار بقیه بگذارم. ستارگان فوتبال جهان هم حقوق بسیار زیادی دریافت می‌کنند و یکی از پردرآمد ترین افراد جهان هستند اما با این حال به کارهای تبلیغاتی هم میپردازند و بابت تبلیغاتشون پول هم می‌گیرند درحالی که اصلا به درآمد حاصل از تبلیغات نیازی ندارند ولی سعی می‌کنند از تمام پتانسیلشان برای کسب درآمد استفاده کنند.

2- این کارهایی که از آن حرف می‌زنید فعالیت در سایت های تبلیغاتی کلیکی، سایت های هرمی، نتورک مارکتینگ، فعالیت در بازار حرام فارکس و امثال اینهاست؟ اگر هیچ کدام از این موارد نیست پس چیه نمیشه بگید چه کاریه؟ 

پاسخ: خیر هیچ کدام از اینها نیست. این فعالیت هایی که نام بردید نیازمند صبر و حوصله فراوان و سرمایه گذاری بسیار زیاد هستند. همچنین فعالیت در اکثر این زمینه ها از لحاظ شرعی حرام و از نظر قانونی نیز غیرقانونی است و اکثر سایت های مربوط به اینجور فعالیت ها در ایران فیلتر هستند. درحالی که روش هایی که بنده ارائه کرده ام به هیچ گونه سرمایه ای نیاز ندارند و اگر هم داشته باشد بسیار ناچیز است و اگر زرنگ باشید میتوانید در همین روز اول به راحتی درآمدتان را شروع کنید. 

در پکیج آموزشی که ما منتشر کردیم آموزش های کامل و گام به گام در رابطه با کسب درآمد از طریق اینترنت، راه اندازی سایت یا فروشگاه و فروش محصول خودتان، سایت های کسب درآمد در خانه، کسب درآمد از تلگرام، کسب درآمد از پاپ آپ، کسب درآمد از آپلود ویدیو و همچنین روش های خوب دیگری برای کسب درآمد از اینترنت قرار دارند. بیش از 100 مورد کسب درآمد عنوان کردم ولی متاسفانه نمیتوانم بگویم روش های اصلی آموزش داده شده در این پکیج آموزش چه فعالیتی است چون این آموزش را در هیچ کجای اینترنت نمی‌توانید پیدا کنید و در مورد هیچ کدام از این فعالیت هایی که ذکر کردیم نیست و بنده برای جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو این ریسک را انجام نمی‌دهم و ماهیت این روش فوق العاده درآمدزا و آسان را لو نمی‌دهم. 

3- آیا این کارها از لحاظ قانونی مشکلی ندارند؟ درآمدمان از داخل ایران خواهد بود؟ 

پاسخ: این کارها هیچگونه مشکلی چه از لحاظ شرعی و چه از لحاظ قانونی ندارند و شما میتوانید همزمان از تمامی این روش ها استفاده کنید و از درآمدشان لذت ببرید. بله درآمد شما از داخل ایران خواهد بود و هر زمانی که بخواهید به حسابتان واریز می‌شود. 

4- شما میگید که با این روش ها میشه روزی 1 میلیون در روز درآورد اونم با یه ساعت کار، خب اگه اینجوری باشه همه مردم میان سمت اینکار و کسی سرکار نمیره؟ چجوریه جریان؟

پاسخ: بله اگر همه مردم این روش رو یاد بگیرند همشون متوجه می‌شوند که تا حالا چه فرصتی رو از دست داده بودند و به همین کار می‌چسبند. ولی خب چه تعداد این کار رو می‌کنند؟ اصلا چند درصد از مردم به فکر درآمد از اینترنت هستند و به آن به عنوان یک شغل و فرصت نگاه می‌کنند؟ چند درصد حاضرند هزینه پرداخت کنند؟ آیا همه مدرن فکر می‌کنند یا سنتی؟! 

5- قیمت آموزش ها برای من گرونه. من حتی پول خرید آموزش رو هم قراره از دوستم قرض بگیرم. خواهش میکنم اگه این آموزش هم مثل بقیه ی آموزش های موجود در اینترنت کاربردی نیست بهم بگید. 

پاسخ: دوست عزیز اتفاقا این روش ها مختص کسایی مثل شماست که پول ندارید. با این روش های فوق العاده به این درآمدی که گفته شد می‌رسید. نگران قرض گرفتن از دوستتان هم نباشید چون در صورتیکه واقعا دل به کار بدهید و نکات گفته شده رو انجام دهید قطعا این پول رو از طریق این روش ها در میارید و قرضتون رو در عرض یک روز میدید. پس اصلا نگران نباشید. 

در مورد قیمت آموزش ها هم باید خدمت شما عرض کنم که این قیمت به هیچ عنوان گرون نیست. اگه می‌بینید در اینترنت بسته هایی به عنوان آموزش کسب درآمد در اینترنت با قیمت بسیار پایین و ارزان بفروش می‌رسند باید شک کنید. بهتر است بدانید که در آن آموزش چیزی جز چرت و پرت وجود ندارد و بیهوده وقت و هزینه خود را هدر ندهید. چه کسی حاضر است روشی که واقعا دارای پتانسیل کسب درآمدی بسیار بالایی است را با این قیمت های عجیب و شک برانگیز بفروش برساند؟! پس باید در این زمینه هوشیار باشید. ما ابتدا این آموزش را به قیمت 300,000 تومان قرار داده بودیم ولی به دلیل درخواست های مکرر شما دوستان مبنی بر ناتوانی در پرداخت این هزینه، %50 تخفیف ویژه قائل شدیم و اکنون این آموزش بی نظیر با قیمت 150,000 تومان قابل خریداری است. (البته همان 300,000 تومان هم در مقابل درآمدی که از این روش کسب میکنید هیچی نیست!) تصمیم با شماست! میتوانید این 150,000 تومان رو صرف خرید یک جفت کفش کنید یا صرف خرید آموزشی بکنید که با استفاده از اون به راحتی میتوانید این هزینه رو در عرض چند دقیقه کسب کرد. 

6- اگر این آموزش هم مثل بسیاری از آموزش های موجود در اینترنت قابلیت کسب درآمد نداشت چی؟! 

پاسخ: تضمین بازگشت وجه در صورتی که کسی تمامی نکاتی که در آموزش گفته شده را انجام دهد و بعد از یک ماه فعالیت حساب شده با ارائه یک گزارش کلی از فعالیتش ادعا کند که نتوانسته به درآمد برسد، مبلغی که از ایشان به ما رسیده را دو دستی بازگشت می‌دهیم. توجه داشته باشید این تضمینی که برای بازگشت وجه داده ایم بصورت قانونی جزء "متن معامله" محسوب می‌شود و ما هم طبق قانون قطعا به آن عمل خواهیم کرد. (البته مطمئن باشید کار به اینجاها و درخواست بازگشت وجه و این مسائل نمی‌کشد) 

برای خرید محصول، فرم پایین را تکمیل نمایید.


مبلغ واقعی 300,000 تومان    با تخفیف : 50%
مبلغ قابل پرداخت : 150,000 تومان